На сьогоднішній день одним з найбільш популярних лісоматеріалів для виробництва, наприклад, меблів, є фанерна сировина з різноманітних деревних порід. Цей матеріал, аналогічно будь-якої технічної деревині, доступний до реалізації через онлайн-аукціони системи «Прозорро.Продажі», наприклад, УУБ uub.in.ua.

Ставши частиною бази клієнтів Української універсальної біржі або ж будь-який інший офіційної акредитованої майданчики, ви отримуєте можливість участі в абсолютно прозорих, чесних торгах, що виключають будь-яку корупцію, незалежно від вашого місця розташування.

Використання фансировини для стругання в і продаж на Prozorro.Sale

Фансировина, відповідне першому чи другому сорту круглих лісоматеріалів, застосовується як матеріал при випилюванні пропарених брусів, які після обробляються при використанні стругальних верстатів для отримання струганого шпону. Елементи дерев’яного будинку відповідають за освіту особливого малюнка. Будучи естетично гарніше, ніж лущений шпон, він часто використовується в облицюванні елементів меблів ще з початку 20 століття.

Для виготовлення сировини фанери для стругання використовуються чурбакі довжиною від 1,3 до 2,54 м, або кряжі, що мають середню довжину 4,8 м.

У виготовленні фанери застосовуються матеріали першого і другого сорту, які визначають виходячи з якості та дефективності матеріалу.

Якщо ваша лісозаготівельна компанія зацікавлена ​​в можливості бути частиною провідного ринку реалізації необробленою деревиною, у вас є можливість скористатися послугами Prozorro.Sale. До ваших послуг існують різні платформи, починаючи з Української універсальної біржі. Статус клієнта дозволяє брати участь у всіх онлайн-аукціонах з продажу лісоматеріалами в Prozorro.

«Прозорро.Продажі» є державним підприємством, що займається викоріненням корупції в різних сферах державної економіки України від реалізації і здачі в оренду нерухомості, до особливих дозволів на експлуатацію необробленої деревини і так далі.

За менш ніж 5 років були проведені різної спрямованості аукціони, кількістю понад триста тисяч, в яких взяло участь не менше 23 тисяч учасників. Сьогодні прибуток державного бюджету від проведення онлайн-торгів становить понад тридцять мільярдів гривень.

Будучи частиною електронної системи, майданчик Prozorro.Sale займається проведенням торгів, на яких продаються активи країни. Доступ до цих торгів можливий після швидкої реєстрації.

Найбільш часто фанера виробляється з дуба, ясена та вільхи, покупку яких ви можете здійснити завдяки онлайн-аукціонів Української універсальної біржі.