Реалізація арештованого майна в форматі електронних торгів – це не якесь нове і незрозуміле явище. На сьогодні, користуючись послугами будь-якого акредитованого електронного майданчика, ви можете дуже просто знайти окремий розділ з такими лотами. Тобто, ви можете скористатися фільтром і відібрати саме такі оголошення з аукціонами.

Говорячи саме про арештоване майно, варто розуміти, що мова йде про предмети або ж об’єкти, які були конфісковані в рамках чинного законодавства і на цілком законних підставах. Частіше за все, конфіскація проходить через постійну несплату відповідних внесків та довгострокові заборгованості, які ніяким чином не закриваються й не зменшуються.

Відповідно, з метою повернення частини коштів, банківські установи виставляють подібне майно на аукціон, де всі бажаючі користувачі отримують реальну змогу взяти участь в таких торгах. Про це ви також можете почитати, якщо перейдете за посиланням https://aeaep.com.ua/information/prodazh-areshtovanoho-majna-bankiv-na-auktsionakh-prozorro-sale, де ця тема розкрита більш широко.

Про яке майно йде мова?!

Одне з найчастіших питань стосується того, яке саме майно може бути конфісковано на користь банківської установи та виставлено на онлайн-торги.

На сьогодні, на електронних майданчиках можна знайти багато цікавих лотів, причому майно, що виставляється на торги може бути самим різним.

Для прикладу можна привести:

  • Нерухомість;
  • Транспортні засоби;
  • Електроніку, меблі й інші техніку;
  • Земельні ділянки.

Все залежить від того, хто саме був боржником і що сталося з цим майном за той час, доки воно перебувало в окремих руках.

Що стосується формування вартості на такі лоти, то тут також багато залежить від того, хто був боржником, та яка сума вже була сплачена за окремо взятий лот.

Як показує практика, саме арештоване майно є найбільш цікавим лотом на електронних майданчиках. Відповідно, найбільша кількість учасників намагаються отримати перемогу саме в таких торгах, що принесуть їм найбільш серйозні економічні переваги.

Що стосується формату проведення таких аукціонів, то тут працює вже стандартний відпрацьований принцип. За основу береться все та ж система ПроЗорро, яка чітко контролює всі моменти й гарантує, що аукціон буде проведений згідно зі всіма вимогами і чинним законодавством країни.