Незалежна оцінка нерухомості особливо важлива при купівлі або продажу нерухомості в Києві, адже вартість житла в столиці значно вище, ніж в інших містах України. Перед замовленням послуги варто ознайомитися зі всіма нюансами. Фахівці Української Універсальної біржі точно оцінять державну та комунальну власність в залежності від виду.

Особливості оцінки в столиці

З допомогою процедури спеціалісти виявлять, скільки насправді коштує квартира, будинок, ділянка землі, промислове приміщення та обладнання. В столиці розцінки залежать від різних умов, тому під час роботи експерті УУБ  звертають увагу на:

  • вид нерухомості;
  • технічній стан;
  • розміщення;
  • престиж району;
  • загальну динаміку цін на ринку;
  • інфраструктуру;
  • близькість розміщення станцій метро.

В Києві процедуру можна замовити у професіоналів Української Універсальної біржі. Послугу вибирають приватні підприємці, котрим потрібна квартира, будинок, офіс або інше приміщення для ведення бізнесу. Споруда може належати державі або територіальній громаді міста.

Виконати продаж, купівлю, оренду квартири в Києві без попередньої оцінки неможливо. Перед складенням угод, деяких договорів не обійтись без експертного оцінювання. Виконувати його повинні кваліфіковані спеціалісти. У працівників Української Універсальної біржі є великий досвід представлення аналогічних послуг.  Вони пропонують виконати оцінку вартості цінних паперів, майнових прав та інших.

Замовлення послуги на УУБ

Незалежна оцінка необхідна, якщо власник планує здати в оренду, продати майно. Також процедура проводиться при купівлі рухомого або нерухомого майна. Частіше за все нерухомим майном для оцінювання виступає земельна ділянка, навіть якщо на ній відсутні будь-які споруди.

Згідно з діючим законодавством, під час продажу житлового будинку або дачі власник має звернутися до нотаріуса з певним пакетом документів. Ними він повинен підтвердити право власності.Кінцеві результати залежать від цільового призначення нерухомості. Її можуть використовувати для ведення бізнесу або організації промислового виробництва. Популярні в столиці також елементи історичної частини міста, де будують елітні будинки. Оцінити їх також можуть спеціалісти УУБ https://www.uub.com.ua/rus/otsenochnaya-deyatelnost/ekspertnaya-otsenka-nedvizhimosti-v-kieve/.